Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

 • ul. Słonimska 47/1
 • 15-029 Białystok
 • tel. 85 740 81 31
 • zsbg@zsbg.bialystok.pl

26 września 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Budowlańca”. Tego dnia w każdej klasie, w zawodach technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik inżynierii sanitarnej i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, przeprowadzono lekcję według scenariusza specjalnie przygotowanego na tę okazję. Uczniowie zapoznali się z historią ustanowienia „Dnia Budowlańca” i obejrzeli prezentację ilustrującą rozwój „sztuki budowlanej” od zarania dziejów do współczesności. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili w trakcie redagowania memów do wyświetlanych fotografii. Efekty kreatywności uczniów można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Mamy nadzieję, że tradycja świętowania w naszej szkole „Dnia Budowlańca” będzie kontynuowana. Poniżej kilka slajdów z materiału prezentowanego na lekcji.

Organizatorzy

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 91

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top