Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

„Przygoda” z Piłkarską Ekstraklasą przed dwoma laty oraz wieloletnia praca z bramkarzami w I i II zespole Jagiellonii Białystok oraz drużyn młodzieżowych okraszona osiągnięciami trenerskimi zostały zauważone na najwyższym krajowym piłkarskim szczeblu. Nasz nauczyciel wf, Pan Piotr Grzybko został powołany do sztabu szkoleniowego piłkarskiej kadry narodowej U-18. Aktualnie Pan Piotr wraz z zespołem przebywa na zgrupowaniu na Cyprze, gdzie w ramach przygotowań do kolejnej imprezy piłkarskiej rozegrane będą 2 mecze kontrolne (pierwszy już jest za nami, zwycięstwo Polski 1:0). Ogromne gratulacje. Życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Czytaj więcej...
Adrianna Staniewicz

W dniach 7-14 stycznia uczennica z kl. I C  Adrianna Staniewicz reprezentowała naszą szkołę na corocznych Szkolnych Mistrzostwach Polski w szachach, w Pokrzywnej niedaleko Opola. Uczestnikami były dzieci i młodzież z calego kraju. W kategorii dziewcząt do lat 17 zdobyła I miejsce, w rezultacie czego Białostockie Technikum Budowlano Geodezyjne jest tegorocznym mistrzem kraju w tej kategorii. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...
Adrianna Staniewicz
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy 1C Adrianna Staniewicz w dniach 10-12.11.2022r. pokonując 28 innych juniorów zajęła 1 miejsce w XVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Sarnakach. Tym samym powtórzyła sukces z października, gdzie na XVIII Ogólnopolskim Turnieju w Węgorzewie wywalczyła również 1 m-ce w grupie juniorskiej pokonując 26 graczy. 
Poza tym, we wrześniu, w eliminacjach rankingowych Adrianna awansowała do Mistrzostw Polski, które odbędą się w marcu 2023 roku w Jastrzębiej Górze.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Finał Licealiady

26.04.2022. w naszej szkole odbył się finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Organizatorami imprezy byli: Zespół Szkół Budowlano – Geodezyjnych (trener Zbigniew Kulikowski), Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku (trener Janusz Szeszko) oraz Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Białymstoku.

Czytaj więcej...

W dniu 9 października w hali ZSBG została dokończona Licealiada Województwa Podlaskiego w futsalu za rok szkolny 2019/2020. Nasza szkoła prowadzona przez pana Piotra Grzybko do ostatniego meczu była na czele stawki. Miała zgromadzonych 28 punktów, wygrywając 9 meczów i 1 remisując. W ostatnim decydującym o mistrzostwie starciu drużyna ZSBG zmierzyła się z Zespołem Szkół Nr 6 z Suwałk.

Po zaciętej walce Budowlanka musiała uznać wyższość ekipy gości ulegając  2:6 i w końcowym rozrachunku zajmując drugie miejsce. Ta jedyna porażka w sezonie dała tylko…, a może aż tytuł Wicemistrzów Województwa Podlaskiego.

Czytaj więcej...

W czwartek 19 września 2019r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyła się uroczystość Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020, zorganizowana przez  Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Białymstoku. Gości – samorządowców, działaczy sportowych, dyrektorów i nauczycieli szkół z regionu, a przede wszystkim młodych sportowców powitał poseł na sejm i prezes PWSZS  Kazimierz Gwiazdowski. Podkreślał znaczenie sportu w wychowaniu młodego pokolenia. Gratulował nauczycielom i młodzieży wspaniałych osiągnięć sportowych.

Czytaj więcej...

Rozgrywki ligowe fazy zasadniczej Licealiady Wojewódzkiej w Futsalu dobiegły końca. I miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Tecznicznych w Białymstoku zdobywając 30 punktów, natomiast piłkarze Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych trenowani przez Pana Piotra Grzybko uplasowali się na trzecim miejscu tracąc do lidera 5 punktów.

Czytaj więcej...

W czwartek 20 września 2018r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyła się uroczystość Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019, w czasie której nastąpiło podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018. Od 6 lat nasza szkoła zajmuje miejsca na podium w najważniejszym święcie sportowym szkół w województwie podlaskim. Na Inaugurację zapraszanych jest tylko 8 najlepszych szkół z każdego poziomu edukacji w województwie.

Czytaj więcej...

25.04.2018r.  w naszej szkole rozegrany został finał Licealiady Województwa Podlaskiego Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły cztery najlepsze zespoły z Pierwszej Ligi:

- Zespół Szkół Budowlano – Geodezyjnych

Czytaj więcej...

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top