Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

 • ul. Słonimska 47/1
 • 15-029 Białystok
 • tel. 85 740 81 31
 • zsbg@zsbg.bialystok.pl

„Niech wyrosną z Was tacy, którzy ku gwiazdom wzlecieć zapragną”

Słowa Janusza Korczaka stały się mottem ważnej uroczystości – Ślubowania klas pierwszych. 22. września 2022 r. młodzi ludzie, którzy podjęli decyzję o nauce w naszej Szkole, zostali oficjalnie przyjęci do społeczności Zespołu Szkół Budowlano – Geodezyjnych w Białymstoku. Pani Dyrektor Małgorzata Sutuła powitała zebranych oraz przedstawiła znaczenie wydarzenia. Przedstawiciele klas pierwszych ślubowali na sztandar Szkoły, rotę ślubowania odczytał uczeń klasy I F Filip Sawicki. W imieniu nowych członków naszej społeczności głos zabrała Oliwia Poroc z kl. I F.

W imieniu klas starszych młodszych kolegów i koleżanki przywitała w szkolnym gronie wiceprzewodnicząca samorządu uczniowskiego Sylwia Zabielska. Uczniowie klas pierwszych obejrzeli filmy o historii szkoły oraz o jej patronie profesorze Stefanie Władysławie Bryle. Uroczystość dopełnił występ Bartłomieja Żaka z klasy II a oraz towarzyszących mu koleżanek i kolegów z klas pierwszych i drugich.

 • 1-1
 • 2-2
 • 3-3
 • 4-4
 • 5-5
 • 6-6
 • 7-7

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top