Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Trójka tegorocznych maturzystów pokazała, że w wakacje też można odnosić sukcesy. Ada Gierałtowska, Alicja Puchalska i Łukasz Radziewicz zdobyli zespołowo 3. miejsce w Polsce. Ada indywidualnie zajęła 4 miejsce i została finalistką olimpiady, zdobywając tym samym indeks na uczelnie geodezyjne.

Chociaż nie tak dawno jeszcze rozwiązywali zadania maturalne, to o zawodzie geodety nie zapomnieli i 4 lipca w bardzo pięknym stylu reprezentowali naszą szkołę na XLII Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficzne. Alicja znalazła się w pierwszej 15 najlepszych uczniów, uplasowała się tuż za finalistami i tylko kilku punktów zabrakło do uzyskania tytułu finalisty.

Tegoroczna olimpiada miała inny przebieg, niż w latach poprzednich. W pięciu miejscach w Polsce przeprowadzono tylko etap międzyszkolny składający się z 80 zadań testowych i 4 zadań tekstowych, nie odbyły się zadania terenowe i część ustna. Na oficjalne wyniki trzeba było trochę poczekać, a nagrody w imieniu organizatorów wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Sutuła.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy wielu sukcesów na studiach.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top