Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

bfkkZapraszamy uczniów szkół zawodowych z terenu BOF do realizacji projektów badawczo-wdrożeniowych w ramach projektu „Centrum Kompetencji BOF”.  

Jeśli masz ciekawy, innowacyjny pomysł – pomożemy Ci go zrealizować!!

 

Celem realizacji projektów badawczo-wdrożeniowych w ramach projektu „Centrum Kompetencji BOF” jest zainteresowanie młodzieży tematyką innowacyjności, ze szczególnym naciskiem na nabycie praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizujących twórcze myślenie, edukację o charakterze badawczym, konstrukcyjnym bądź technologicznym pod kierunkiem opiekuna naukowego. 

Najciekawsze pomysły otrzymają grant na realizację projektu wdrożeniowego w wysokości 5 000 zł. Projekt będzie przygotowywany pod nadzorem opiekuna naukowego w formie koła naukowego w wymiarze 30 godzin.

Realizacja projektów będzie oparta na ścisłej współpracy z uczelniami wyższymi oraz firmami funkcjonującymi na terenie BOF.

Termin zgłoszenia projektów: 28 września 2018 r.

Szczegóły dotyczące realizacji projektów badawczo-wdrożeniowych znajduję się u doradcy zawodowego i w Regulaminie realizacji projektów badawczo-wdrożeniowych – Edycja II (2018/2019) na stronie www.bfkk.pl Osoba do kontaktu: Justyna Żynel-Etel, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top