Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

14 i 15 września w godz. 10.00-16.00 w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej przy ulicy  M. Skłodowskiej-Curie 2 odbędą się pierwsze Podlaskie Targi Pracy. Uczestniczyć w nich będą największe przedsiębiorstwa z północno-wschodniej Polski, które specjalizują się w produkcji, handlu, usługach oraz prowadzą działania w branżach specjalistycznych i technologicznych tj. m. in:

 AC S.A., Polskie Sklepy Archelan, Arka-Druk, Biaform S.A. Brand Distribution Group, ChM, Danwood, Electrum, Forte, Kotniz, Leroy Merlin, Masterpress, Palisander, Pilkington, Plum, Promotech, Pronar, Rosti, SMP Poland, Unibep, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białymstoku.

Będzie to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z pracodawcami, poznania możliwości poszukiwania i podejmowania zatrudnienia oraz podwyższenia kwalifikacji w celu zwiększenia szans na rynku pracy.

Więcej informacji: www.poranny.pl/targipracy

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top