Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Za nami VI edycja Olimpiady Statystycznej.  3 listopada ośmioro uczniów naszej szkoły przez godzinę zmagało się z trudnymi zagadnieniami statystycznymi. Uczniowie w napięciu przystąpili do rozwiązania testu on-line, który składał się z trzech części. W sumie można było uzyskać 50 punktów. W etapie okręgowym 8 grudnia ZSBG będzie reprezentował Dawid Stachurski z klasy IIIz/5. Dawidowi serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie. Pozostałym uczestnikom,  którzy również osiągnęli wysokie wyniki, wykazali się olbrzymią wiedzą statystyczną, dziękujemy i zapraszamy za rok.

 Renata Kowalko

statyst awans

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top