Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Drodzy Uczniowie,

Jeżeli obawiacie się o swoją przyszłość, a wybór kierunku studiów Was przeraża, to cieszymy się, że właśnie to czytacie.

Z przyjemnością zapraszamy Was na coroczne wydarzenie jakim są „Dni Otwarte Politechniki Warszawskiej” już w dniach 22-24 maja. W tym roku z wiadomych względów przenosimy się do sieci i będziemy działać online, ale nawet to nie przeszkodzi nam w rozwianiu Waszych wątpliwości i niepewności, które stoją przed tą ważną decyzją.

 W szczególności polecamy Wam jeden z największych wydziałów na Politechnice Warszawskiej jakim jest Wydział Geodezji i Kartografii. Naszą ofertę kształcenia kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą się dowiedzieć wszystkiego o kształtach naszej planety. Gwarantujemy Wam, że pod naszymi skrzydłami rozwiniecie umiejętności matematyczne, informatyczne i przede wszystkim geograficzne.

Oferujemy trzy nowoczesne kierunki studiów:

  • geodezja i kartografia
  • gospodarka przestrzenna
  • geoinformatyka

Nasi absolwenci posiadają szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia po ukończeniu naszego Wydziału. Modelowanie danych, projektowanie serwisów mapowych, programowanie, gospodarka nieruchomościami, w tym wycena nieruchomości, obsługa inwestycji budowlanych, projektowanie ładu przestrzennego i rozwiązań urbanistycznych …. Sami widzicie, że jest w czym wybierać. Gwarantujemy, że każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie masę informacji o naszych kierunkach, a także na stronę Politechniki Warszawskiej, jeżeli ktoś chciałby poznać wszystkie istniejące wydziały i kierunki.

Tegoroczne Dni Otwarte odbędą sią na platformie Discord, na której odbędzie się szereg wirtualnych spotkań, podczas których studenci Politechniki Warszawskiej odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania. Dowiecie się wszystkiego o rekrutacji, studiowaniu i życiu studenta.

Na wszelkie pytania dotyczące oferty Wydziału Geodezji i Kartografii chętnie odpowiemy w czasie trwania drugiego i trzeciego Dnia Otwartego (23 - 24 maja) w godzinach od11.00 do 17.00.

W tym czasie zaprezentujemy Wam nasz wydział i omówimy poszczególne kierunki studiów. Oprócz kadry naukowej wystąpią również studenci, z którymi będziecie mogli porozmawiać w cztery oczy online.

Rozmowy to nie wszystko co proponujemy. Zaplanowaliśmy również wirtualny spacer po Gmachu Głównym naszej uczelni, w którym będziecie mieli szansę spędzać dużo czasu jeśli dołączycie do grona geodetów. Studenci pokażą Wam między innymi jak trafić do biblioteki, bufetu, ale też jak znaleźć tajemnicze czwarte piętro, co jest nie lada wyzwaniem.

Przygotowaliśmy dla Was również quiz wiedzy o geodezji. Każdy z Was będzie mógł wziąć w nim udział i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o życiu studenckim i geodezji oczywiście.

Dodatkowo przez cały czas trwania wydarzenia będą transmitowane filmy z wypowiedziami Naszych absolwentów, którzy opowiedzą o własnych doświadczeniach.

Podsumowując… nie może Was tam zabraknąć!

Dla przypomnienia:

CO? Drzwi Otwarte online

GDZIE? Platforma Discord

KIEDY? 22-24 maja

PO CO? Żeby nie mieć wątpliwości i spać spokojnie

Przydatne linki:

Do zobaczenia na ekranach komputerów!

Zespół ds. promocji

Wydziału Geodezji i Kartografii

Politechniki Warszawskiej

Załączniki
Download this file (GIK INFOGRAFIKA 02.pdf)GIK INFOGRAFIKA 02.pdf[ ]786 kB

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top