Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

"Informator dla Maturzystów 2019" - pobierz PDF tej publikacji (80MB)

MATURZYŚCI 2019 - PORTRET STATY(STY)CZNY

28 233 uczniów ostatnich klas szkół maturalnych opowiedziało nam we wrześniu tego roku o swoich planach na "po maturze", wypełniając Ankietę Maturzysty 2019. Uzyskaliśmy statystyczny, choć statyczny portret kolejnego rocznika. To obraz, który jest punktem startu do - dynamicznego! - roku ważnych decyzji. Chcesz wiedzieć, co planują maturzyści 2019? Skąd czerpią wiedzę o swoich przyszłych studiach, komu ufają?

więcej...

 NIE BÓJ SIĘ FIZYKI! (ANI ASTRONOMII)

Najlepszy sposób, żeby oswoić egzaminacyjny stres to słuchać ekspertów. Dziś - wykład eksperta OKE w Krakowie na temat matury z fizyki i astronomii. Włącz, posłuchaj ze zrozumieniem i... przestań się bać.

więcej...

MATEMATYKA: JEST DO ZDANIA!

Dariusz Kulma od lat pomaga zwalczyć stres przed maturą z matematyki. W tym roku robił to także - przy szczelnie wypełnionych salach! - podczas większości Salonów Maturzystów. Obejrzyjcie ten film, jeśli nie byliście na jego wykładzie. Jeśli byliście - też obejrzyjcie

więcej...

REKOMENDACJE STUDENCKIE

Informatyka, psychologia, matematyka czy filologia? Musisz wybrać samodzielnie, ale z pewnością przydadzą Ci się opinie studentów różnych kierunków, z różnych uczelni. Posłuchaj starszych kolegów...

więcej...

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top