Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl
Nagroda Bosch dla Damiana

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie kształcący się w zawodzie technik inżynierii sanitarnej i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wzięli już kolejny raz udział w programie "Bosch Termotechnika Szkoli". Jest to VIII edycja programu, organizowanego przez Robert Bosch Sp. z o.o. Program obejmuje zakres tematyczny z techniki kondensacyjnej, rekuperacji oraz pomp ciepła.

Celem programu jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych, zapoznanie ich z technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach marki Bosch, jak również ułatwienie uczniom startu w zawodzie instalatora urządzeń grzewczych.

W ramach programu dla nauczycieli przewidziane są szkolenia w formie online i Centrum Szkoleniowym Junkers w Warszawie.

W dniach 13-17 grudnia 2021 odbył się pierwszy test online obejmujący tematykę techniki kondensacyjnej.

Zwycięzcą został Damian Szubzda, uczeń klasy IIz.

Nagrodą jest dalmierz laserowy Bosch ZAMO II.

Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Dębowska

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top