Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Nasza szkoła już po raz 3 brała dział w międzynarodowym projekcie pisania listów z rówieśnikami zza granicy, z którymi nasza młodzież  korespondowała w języku niemieckim. Tym razem naszym partnerem była Turcja - Cumhuriyet Mah. Sazak Cad. Kavaklıdere  w Muğla. Udział wzięło 10 uczennic i uczniów z klas: I G, I W, 2 B i 3Z. Oprócz Polski i Turcji, uczestniczyła też Słowenia Chorwacja Słowacja, Włochy oraz Węgry.

Młodzież opisywała  siebie, codzienne obowiązki, swoje zainteresowania, swoich pupili, formy spędzania czasu wolnego z rodziną i przyjaciółmi, plany wakacyjne oraz polskie zwyczaje i tradycje świąteczne. Ponadto uczniowie wymieniali się informacjami o swoich szkołach, przedstawiali systemy edukacji w swoich krajach, wykonywali szkice prezentujące ich domy oraz szkoły, jak także przesłali sobie pozdrowienia. Opiekę merytoryczną sprawowały germanistki: p. Magdalena Otto oraz Marta Słomińska.

Bescheiningungen

kartka

text

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top