Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Reprezentantka naszej Szkoły – Oliwia Poroc z klasy 1f - zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w kategorii szkół średnich: „Frohe Ostern – Osterkarten” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Języka Niemieckiego Oddział Łomży oraz Szkołę Podstawową nr 16 w Białymstoku. Oliwka wykonała własnoręcznie kartkę wielkanocną i napisała życzenia – oczywiście w języku niemieckim.

Wzięliśmy również udział w Międzyszkolnym konkursie plastycznym, pt: „Różne oblicza Księstwa Liechtensteinu”, gdzie wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 4b - Justyna Nowik. Konkurs ten był kończył tegoroczną edycję projektu zacieśniającego współpracę z rodziną książęcą von und zu Liechtenstein.
Gratulujemy!

  

  • Liechtenstein
  • dyplomy_Frohe_Ostern

 

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top