Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

 • ul. Słonimska 47/1
 • 15-029 Białystok
 • tel. 85 740 81 31
 • zsbg@zsbg.bialystok.pl

¡HOLA!
Aqui estamos otra vez :)

Weekend to czas poznania okolic Alicante. Sobotę spędziliśmy w Walencji. Idąc starym miastem zachwycaliśmy się bogato zdobionymi kamienicami starego miasta, które już przed południem było pełne turystów. Ogromne wrażenie wywarła na nas La Catedrial del Santo Caliz, z kaplicą, w której przechowywany jest Święty Gral. Spróbowaliśmy po raz pierwszy paellę z owocami morza z makaronem zamiast ryżu. 

W niedzielę natomiast zwiedziliśmy Kartagenę i Murcję. Główną atrakcją Kartageny jest Roma Teatro – starożytny amfiteatr. Miasto to jest również jednym z najważniejszych portów regionu zachodniego Morza Śródziemnego. Murcja usytuowana jest wzdłuż rzeki Segura i funkcjonuje jako ośrodek uniwersytecki. Jest również nazywane ,,Sadem Europy”, ponieważ posiada długą tradycję upraw owoców, warzyw i kwiatów. 

To już ósmy dzień naszego pobytu w Hiszpanii i wciąż uparcie odsuwamy od siebie myśl o nadchodzącym powrocie patrząc na prognozę pogody w Polsce ;) 

Os mandamos mucho sol:)

 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top