Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Znamy już wyniki etapu szkolnego XLI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Zwycięzcami zostali: Bartłomiej Dec kl. IIIh, Patryk Kondrat kl. IVg i Adrianna Gierałtowska kl. IIIg.

W dniach 25-26 października 2018r. odbył się etap szkolny OWGiK, podczas którego wyłoniono troje uczniów z najlepszymi wynikami do kolejnego etapu. Jednak, aby się zakwalifikować do etapu międzyszkolnego należy uzyskać taki wynik, aby znaleźć się wśród 25 najlepszych szkół biorących udział w olimpiadzie. Wyniki kwalifikacji będą znane dopiero w styczniu 2019r. Trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Zwycięska trójka już została uhonorowana nagrodami ufundowanymi przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Białymstoku. Dziękujemy Panom Dariuszowi Wilczewskiemu i Jerzemu Chomiukowi za wsparcie organizacyjne i ciężką pracę podczas etapu szkolnego olimpiady.

Bartłomiejowi, Adriannie i Patrykowi gratulujemy i życzymy uzyskania kwalifikacji do etapu centralnego który odbędzie się w kwietniu w Żelechowie.

owgik

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top