Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Uczniowie naszej szkoły Daria Rożenko (kl.IV), Aleksandra Buraczyk i Patryk Kondrat (kl.III) uczestniczyli w etapie międzyszkolnym XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej w Lublinie, w którym udział wzięło 25 szkół z całej Polski i 75 najlepszych młodych przyszłych geodetów. Członkowie drużyny ZSB-G uzyskali wysokie wyniki w etapie międzyszkolnym, natomiast Daria i Patryk zakwalifikowali się do etapu centralnego olimpiady.

W wyniku kolejnych eliminacji Daria dostała się do ścisłego finału, natomiast Patryk uzyskał 13 miejsce, tylko jeden punkt oddzielił go od finału. Daria Rożenko została finalistką etapu centralnego XL OWGiK i ma prawo wolnego wstępu na wydziały geodezyjne wyższych uczelni.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

1

2

3

4

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top