Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Dzięki uprzejmości Pani Urszuli Gajdowskiej, naszej absolwentki - pisarki, która odwiedziła nas w październiku, biblioteka szkolna wzbogaciła się o kolejne tomy serii "W Dolinie Narwii" Jej autorstwa. Cykl cieszy się dużym zainteresowaniem w naszej szkole. Do przeczytania tych książek zachęca Brygida z kl 3g, oto fragment jej recenzji: "Literatura obyczajowa, której akcja toczy się w XIX wieku!? Nie moje klimaty... Jednak w trakcie czytania ciekawy wątek kryminalny oraz uroczy romans zatrzymały mnie na tak długo, że książkę przeczytałam "od deski do deski". Książka należy do typu lekkich - łatwo i przyjemnie się ją czyta. Gorąco polecam wszystkim!"

gajdowska2  gajdowska1

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top