Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl
Młody Geodeto! Jeśli chcesz poprawić ocenę semestralną z przedmiotów geodezyjnych lub po prostu lubisz geodezję, zapraszamy Cię do biblioteki szkolnej na "GEODEZJĘ DLA AMIGOS" -ebook o podstawach geodezji autorstwa pana Bogumiła Janiszewskiego, który uczył także w naszej szkole.
"To fajna, wesoła książka, która w sposób bardzo przyjemny opowie ci o podstawowych zagadnieniach geodezji i podstawowych pracach geodezyjnych wykonywanych przez geodetę na co dzień w terenie i w biurze" - B. Janiszewski
UWAGA - publikacja dostępna tylko na miejscu w czytelni.

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top