Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Z okazji Dnia Dziecka i nie tylko… miało miejsce końcoworoczne spotkanie czytelników i sympatyków biblioteki „Zaczytani w Budowlance”. Gościem honorowym była pani Marta Nowik, autorka książki „Marzenia spełniają się jesienią”, która zdradziła nam, jak napisać i wydać książkę, a także mieć odwagę spełniać swoje marzenia. Zaś pani Dyrektor wręczyła naszym najbardziej aktywnym czytelnikom, czyli Edycie Wyszyńskiej (2f), Krzysztofowi Bezubikowi (3z/4), Natalii Andruk (2z), nagrody i dyplomy.

Maria Milewska, Dorota Woińska-Żmujdzin

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top