Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl
9 października odbyła się Ogólnopolska NOC BIBLIOTEK pod hasłem „Czytanie wzmacnia”

? ? Z tej okazji w Książnicy Podlaskiej mieliśmy okazję spędzić ciekawie czas przy rozgwieżdżonym niebie ? i muzyce z płyt winylowych… ?? Wśród wykonawców, znaleźli się nobliści w dziedzinie literatury – Bob Dylan i Czesław Miłosz. Uczestniczyliśmy też w spotkaniu z członkami białostockiego oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii, podczas którego obejrzeliśmy serię filmów z cyklu „Podlaska Noc” autorstwa Szczepana Skibickiego i wystawę jego fotografii. Dowiedzieliśmy się też ciekawostek o fotografowaniu nieba. ?Niesamowicie było obserwować nocne niebo przy pomocy teleskopu…? na własne oczy zobaczyliśmy planetę Saturn i Jowisz z jego księżycami! ????

 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top