Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

7 września 2018 roku organizujemy w naszej szkole 7. edycję ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, podczas której będziemy  czytali powieść  Stefana Żeromskiego pt. „Przedwiośnie”. W związku z tym zapraszamy  uczniów i pracowników naszej szkoły do wspólnej lektury. Zachęcamy, aby w tym dniu na lekcjach języka polskiego uczniowie i nauczyciele przeczytali wybrany fragment utworu. Uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zapraszamy na długiej przerwie do czytelni biblioteki szkolnej, gdzie będzie można wziąć udział w konkursie na najpiękniejszą interpretację fragmentu powieści Stefana  Żeromskiego.

Nauczyciele bibliotekarze

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top