Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

22 maja 2018 r. polska pisarka Olga Tokarczuk została laureatką  brytyjskiej nagrody Man Booker International Prize za książkę pt. "Bieguni" w tłumaczeniu Jennifer Croft. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w literackim świecie. Olga Tokarczuk jest pierwszą polskojęzyczną pisarką, która ją otrzymała. W bibliotece szkolnej dostępne są następujące tytuły jej książek : „Bieguni”, „Prawiek i inne czasy”, „E.E”, „Prowadź swój pług przez kości umarłych”, „Drabina Jakubowa”, „Dom dzienny, dom nocny”, „Anna Inn w grobowcach świata”. Zapraszamy do lektury.

Nauczyciele bibliotekarze

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top