Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl
 wakacje
W trosce o wasze bezpieczeństwo zebraliśmy przydatne informacje dotyczące letniego wypoczynku.
Zapoznajcie się z nimi!

W środę wylądowaliśmy w Walencji - naszym domu na najbliższe 3 tygodnie. Na przywitanie, przedstawicielki Universal Mobility, hiszpańskiego partnera, który pomaga nam podczas wyjazdu, zabrały nas na spacer po mieście, dzięki czemu odwiedziliśmy najciekawsze miejsca w okolicy. Zostało nam jednak jeszcze mnóstwo do zobaczenia.

Nasz wyjazd to jednak nie tylko zwiedzanie, ale przede wszystkim praktyki zawodowe, dlatego w czwartek pojechaliśmy pierwszy raz do firm, żeby poznać naszych pracodawców, ich wymagania i oczekiwania. Po powrocie z praktyk wybraliśmy się na wspólny spacer pięknymi uliczkami hiszpańskiego miasta.

Następnego dnia, po wczesnej pobudce, udaliśmy się do firm, gdzie rozpoczęliśmy pracę, żeby rozszerzyć naszą wiedzę o umiejętności praktyczne i doświadczyć jak wygląda praca w biurze. Wieczorem udaliśmy się na plażę, złapać trochę promyków słońca i pograć w siatkówkę. 

W weekend mieliśmy przyjemność zwiedzić L'Oceanogràfic en Valencia. Spacerowaliśmy po oceanarium i podziwialiśmy przeróżne zwierzęta i roślinność. Obejrzeliśmy również pokaz delfinów, który był spektakularny. Samo oceanarium znajduje się w Ciutat de les arts y ciencias, czyli nowoczesnym kompleksie budynków znajdującym się w dolinie dawnej rzeki Turia, który architektonicznie również zrobił na nas niemałe wrażenie. Odwiedziliśmy również Bioparc Valencia, gdzie mogliśmy obserwować zwierzęta z różnych regionów Afryki. Na dużych wybiegach różne gatunki zwierząt mieszkały razem, a ciekawie przygotowane punkty widokowe dawały złudzenie prawdziwego Safari. Wieczorem, po tygodniu pełnym wrażeń, urządziliśmy sobie wieczór karciany i filmowy.

Przed nami kolejny tydzień wrażeń. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszego bloga.

Besos :)

  • IMG-20240424-WA0001
  • IMG-20240426-WA0006
  • IMG-20240427-WA0001
  • IMG-20240428-WA0000
  • received_1098012077920801
  • received_265596519880086

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top