Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

WŁADZE UKS „BUDOWLANKA”

Skład Zarządu

1. Robert Chyży               -  prezes UKS „Budowlanka”
2. Bogdan Rudziński         -  sekretarz UKS „Budowlanka”
3. Robert Peciak               -  członek zarządu
4. Jarosław Nowiczkow      -  członek zarządu

 Skład Komisji Rewizyjnej

1. Urszula Malczyńska    - przewodniczący
2. Piotr Grzybko            - sekretarz
3. Paweł Klim    - członek

 Osoby odpowiedzialne za reprezentowanie Klubu

1. Robert Chyży
2. Robert Peciak

Kontakt: Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka”, 15-029 Białystok, ul. Słonimska 47/1,
tel. 85 7408138, kom. 691655282 – Robert Chyży


 

Z ogromną satysfakcją informujemy, że najlepsze uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymają stypendia dla szczególnie uzdolnionych. Doceniono nie tylko ich osiągnięcia dydaktyczne, ale również sukcesy w konkursach i olimpiadach.

Wyboru uczestniczek/uczestników programu stypendialnego, motywującego do pracy i samodoskonalenia realizowanego w ramach projektu „Wiemy więcej – budujemy więcej”, dokonał Zespołu ds. rekrutacji w dniu 18.10.2017 roku. Po przeanalizowaniu formularzy zgłoszeniowych, wypełnionych przez wychowawców klas, opracowano listę osób zakwalifikowanych do programu stypendialnego oraz listę rezerwową na rok szkolny 2017/2018.

 

Oto młodzież Zespołu Szkół Budowlano – Geodezyjnych, którzy otrzymają stypendia:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Uwagi/

zakwalifikowany - niezakwalifikowany

1.                    

Hubert Mitrosz

IIIz

zakwalifikowany

2.                    

Adrian Saczko

IIIe

zakwalifikowany

3.                    

Monika Krupicka

IIb

zakwalifikowana

4.                    

Ewa Tarasewicz

IIb

zakwalifikowana

5.                    

Marta Szczytko

IIIg

zakwalifikowana

6.                    

Edyta Grabowska

IIb

zakwalifikowana

7.                    

Alicja Puchalska

IIg

zakwalifikowana

8.                    

Jakub Chrzanowski

IIIz

zakwalifikowany

9.                    

Izabela Kowalczuk

IIb

zakwalifikowana

10.                

Jakub Kulesza

IIz

zakwalifikowany

11.                

Daniel Dziadel

IIc

zakwalifikowany

12.                

Małgorzata Łapińska

IIIh

zakwalifikowana

13.                

Aleksandra Buraczyk

IIIg

zakwalifikowana

14.                

Monika Twarowska

IIz

zakwalifikowana

15.                

Daria Dobrogowska

IIh

zakwalifikowana

16.                

Robert Szkiłądź

IIIg

zakwalifikowany

17.                

Michał Kaczmarek

IIIs

zakwalifikowany

18.                

Helena Karbowska

IIb

zakwalifikowana

19.                

Bartłomiej Jankowski

IIe

zakwalifikowany

20.                

Wiktoria Szymczyk

IIh

zakwalifikowana

21.                

Filip Jakubowski

IIIa

zakwalifikowany

22.                

Mateusz Łoniewski

IIe

zakwalifikowany

23.                

Natalia Falkowska

IIg

zakwalifikowana

24.                

Karol Kamieński

IIe

zakwalifikowany

25.                

Piotr Suchocki

IIc

niezakwalifikowany

uczeń wpisany na listę rezerwową

26.                

Bartłomiej Dec

IIh

niezakwalifikowany

uczeń wpisany na listę rezerwową

Lista rezerwowa:

Lp.

Imię i nazwisko

 Klasa

1.

Piotr Suchocki

IIc

2.

Bartłomiej Dec

IIh

Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do solidnej pracy i zdobycia stypendium za rok!

 Ewa Korbut Papciak

ekspert ds. podniesienia jakości i trafności kształcenia praktycznego projektu „Wiemy więcej – budujemy więcej”

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top